BlackBerry

Jsme velmi rádi, že můžeme výběr našich oblíbených aplikací nabídnout i pro operační systém BlackBerry® 10, tzn. majitelům chytrých mobilních telefonů BlackBerry®, přičemž podporovány jsou v současnosti tyto modely:

Z10, Z30, Z3, Q5, Q10, Passport, Classic, Porsche Design PP9982 a PP9983, Leap

 

Aplikace nabízí pohotové, rychlé a efektivní hodnocení všech běžných druhů loveckých trofejí (jelen, sika japonský, sika Dybowského, daněk, srnec, jelenec běloocasý, kňour, muflon, kamzík) přímo v terénu, např. po úspěšném lovu.

Vkládají se pouze měřené hodnoty, aplikace automaticky provádí veškeré mezivýpočty, přidělení dílčích bodů, celkové vyhodnocení a zařazení trofeje do medailových stupňů.

Měřené hodnoty včetně informace o trofeji (lovec, datum a místo lovu, odhad věku) se ukládají pro možnost opakovaného výstupu nebo výběru (např. je-li třeba zobrazit všechy hodnocené trofeje srnce).

Ke každému hodnocení lze připojit až tři fotografie trofeje.

Aplikace a hodnocení jsou k dispozici v češtině, angličtině a němčině, další jazyky budou přidávány dle zájmu uživatelů.

Aplikace vychází z našeho celostátně uznávaného systému Evidence myslivosti, který byl mj. použit pro kompletní hodnocení několika tisíc trofejí v rámci posledních dvou ročníků mezinárodní výstavy trofejí Natura Viva v Lysé nad Labem v letech 2009 a 2015.

 

Cena aplikace:
ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Jedná se o software pro žadatele o zkoušky z myslivosti za účelem následného získání loveckého lístku. Aplikace umožňuje uživateli nechat se opakovaně vyzkoušet z vybraných zkušebních předmětů, přičemž nabídne zvolený počet otázek pro každý předmět a otázky náhodně vybere z rozsáhlé databáze. Výsledky zkoušek a testů se automaticky ukládají a uživatel může snadno získat podrobnosti o svém odborném postupu a úrovni znalostí. Databáze čítá cca 1 300 otázek.


Koupit plnou verzi online

 

 

Jedná se o software pro žadatele o zkoušky mysliveckého hospodáře. Aplikace umožňuje uživateli nechat se opakovaně vyzkoušet z vybraných zkušebních předmětů, přičemž nabídne zvolený počet otázek pro každý předmět a otázky náhodně vybere z rozsáhlé databáze. Výsledky zkoušek a testů se automaticky ukládají a uživatel může snadno získat podrobnosti o svém odborném postupu a úrovni znalostí. Databáze čítá cca 2 600 otázek.

Koupit plnou verzi online

 

 

Aplikace je vynikajícím nástrojem pro přípravu jednotlivců ke zkoušce  myslivecké stráže, neboť obsahuje úplný soubor testových otázek (včetně pravidelné aktualizace) a umožňuje nechat se vyzkoušet v libovolném čase, z libovolného tematického okruhu a počtu otázek - vše s automatickým vyhodnocením a možností sledovat průběh úrovně znalostí osoby nebo osob. Databáze testových otázek čítá cca 300 otázek pro mysliveckou stráž, 150 pro rybářskou stráž a 50 pro stráž přírody, vše dle platné legislativy.

Koupit plnou verzi online

 

 

Aplikace je vynikajícím nástrojem pro přípravu jednotlivců ke zkoušce pro získání zbrojního průkazu  a umožňuje nechat se vyzkoušet v libovolném čase, z libovolného tematického okruhu a počtu otázek - vše s automatickým vyhodnocením a možností sledovat průběh úrovně znalostí osoby nebo osob. Databáze testových otázek čítá cca 500 otázek, totožných s těmi, jež jsou vydávány Ministerstvem vnitra ČR,  a s jehož laskavým svolením byly použity.

Koupit plnou verzi online

 

 

Jedná se o software pro žadatele o zkoušky odborné způsobilosti dopravců v nákladní  a osobní dopravě. Aplikace umožňuje uživateli nechat se opakovaně vyzkoušet z vybraných zkušebních předmětů, přičemž nabídne zvolený počet otázek pro každý předmět a otázky náhodně vybere z rozsáhlé databáze. Výsledky zkoušek a testů se automaticky ukládají a uživatel může snadno získat podrobnosti o svém odborném postupu a úrovni znalostí. K dispozici je i studijní režim, kdy lze otázky a případové studie procházet bez zkoušení. Databáze obsahuje otázky a případové studie, s nimiž se žadatel setká u reálné zkoušky na krajském úřadě.

Koupit plnou verzi online

 

 

Aplikace umožňuje předdefinovat neomezený počet SMS zpráv pro opakované použití. Každá SMS zpráva se skládá z telefonního čísla (lze zadat nové nebo vybrat z existujících kontaktů), znění SMS, popisu a ikony pro snazší hledání a orientaci. SMS jsou v seznamu řazeny abecedně a lze je kdykoliv upravit. Pro případy většího počtu SMS v seznamu je k dispozici komfortní vyhledávání. Součástí dodávky je i cca 50 moderních ikon pro volné použití v aplikaci i mimo ni.

Aplikace je využitelná např pro:

  • ovládání domovního zabezpečení pomocí SMS zpráv
  • zapínání/vypínání nezávislého topení nebo chlazení v automobilu
  • ovládání klimatizace v domě nebo firmě
  • objednávání SMS jízdenek v libovolném městě
  • ovládání jakéhokoliv zařízení, schopného komunikovat pomocí SMS zpráv
  • zasílání opakovaných dárcovských zpráv (tzv. DMS)
  • objednávky pomocí SMS (např. časopisů, knih apod.)

Aplikace má graficky příjemný design a jednoduché efektivní ovládání.

K dispozici je i verze Professional.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím. na tento odkaz:

 

 


Aplikace je rozsáhlým zdrojem informací o přídatných látkách, které se v České republice užívají při výrobě potravin.

Vlastnosti:

- kompletní seznam s možností hledání a filtrování podle kódu látky, názvu či kategorie
- detailní obrazovka s názvem látky, zařazením do kategorií a symboly (bezpečnost-nepezpečnost, riziko alergie, riziko hyperaktivity u dětí)
- samostatná stránka s popisem vybrané látky
- samostatná stránka s popisem známých rizik
- samostatná stránka s výčtem potravin, v nichž se látka používá nejčastěji
- jednoduché ovládání a příjemné uživatelské rozhraní


Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Další aplikace pro BlackBerry OS 10

Relaxační zvuky z české přírody

Aplikace nabízí řadu překrásných zvuků z české a moravské přírody a je určena jako každodenní nástroj pro relaxaci a odpočinek.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Medicine Box

Aplikace slouží jako manažer, záznamník a připomínkovač pro užití předepsaných léků. Umožňuje velmi rychlé a pohodlné vkládání a úpravy předpisů medikací a následnou automatickou tvorbu příslušných událostí do vybraného kalendáře.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Call Events

Aplikace sleduje příchozí a/nebo odchozí hovory a nabízí automatické vytvoření připomínky v kalendáři po každém hovoru (do ní přenese telefonní číslo z hovoru). Dále umožňuje odpovědět na vybraný hovor SMS zprávou, přičemž disponuje možností nastavení neomezeného počtu variant SMS zpráv pro odpověď a následného výběru té požadované. Aplikace funguje i jako autoodpovídač na příchozí hovory vybranou SMS zprávou.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Contact Events

Aplikace nabízí automatické vytvoření připomínky v kalendáři pro vyhledaný kontakt (do ní přenese telefonní číslo a emailovou adresu kontaktu).

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Očkovací průkaz

Aplikace slouží jako manažer, záznamník a připomínkovač všech druhů očkování pro neomezený počet osob, např pro celou rodinu. Umožňuje velmi rychlé a pohodlné vkládání a úpravy záznamů o očkování (včetně sledování nákladů a nežádoucích účinků) a následnou automatickou tvorbu příslušných událostí do vybraného kalendáře.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Email Stencils

Aplikace slouží k vytváření, správě a použití neomezeného počtu šablon pro emaily, např. pro účely opakovaného zasílání stených nebo podobných textů.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Ann Events

Aplikace slouží k automatickému doplnění svátků (jmenin) do vybraného BlackBerry kalendáře. Je možné zvolit svátky dané země pro libovolný rok.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Velikostní tabulky

Aplikace obsahuje velikostní tabulky nejčastějších druhů oděvů a obuvi a je určena k dennímu použití jako nákupní pomocník. Má graficky příjemný design a jednoduché efektivní ovládání.

Cena aplikace: ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Stay visible (blikačka)

Aplikace slouží jako konfigurovatelná blikačka pro případ,y kdy je třeba být viděn - při procházkách, na cestách, v nouzových situacích a podobně. Kromě výběru rychlosti blikání nabízí i nastavení intervalu, po jehož uplynutí se automaticky vypne.

Cena aplikace: ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby či produkty, kontaktujte nás. Můžete k tomu použít následující formulář.

Kontaktní formulář

Vyplnění emailu je povinné.

Novinky

Torry's Delphi Pages

Společnost YAMACO Software se v září 2015 stala vlastníkem a provozovatelem celosvětově uznávaného portálu Torry's Delphi Pages, který je zaměřen na vše, co se týká vývojového prostředí Delphi.

Nová verze portálu byla spuštěna 6. prosince 2015.

Všechny naše oblíbené testy pro přípravu ke zkouškám jsou nyní k dispozici i jako mobilní aplikace pro Android, BlackBerry a iOS. Podívejte se, jak se můžete připravit na zkoušku efektivně a zábavnou formou.

 

Na základě vlastních zkušeností doporučujeme jedinečnou metodu výuky angličtiny, o níž lze směle říci, že funguje prokazatelně a efektivně. Je možné vyzkoušet ji zdarma.

 Všichni registrovaní uživatelé mohou zadat technický nebo obchodní dotaz, námět na rozšíření produktu či jakýkoliv jiný vzkaz pomocí systému HelpDesk.

Kalendář akcí

9. června - Evidence dopravních agend, Praha

11. června - Evidence dopravních agend, Brno

Plán dovolených nyní včetně flexibilní mobilní aplikace pro Android.

Pro uspořádání samostatného prezenčního školení nebo online kurzu na jakékoliv téma dle Vašeho požadavku jen pro Váš úřad/organizaci nás prosím kontaktujte.

Vydali jsme sadu nových mobilních aplikací pro Android a iOS.

Byl spuštěn nový vzdělávací program ZEUS - podrobnosti najdete zde.

_________________________

- tematické školení

- online kurz

 - prezentace

 - časově omezená nabídka

 - provozní informace

Zprávy pro klienty

Update - Myslivecké a rybářské průkazy
28.5. - vydána verze 9.1.0.11

Update - Správa klíčového hospodářství
25.5. - vydána verze 1.4.0.10

Update - Elektronické testy OZ dopravců a řidičů
20.5. - vydána verze 11.6.0.3

Nová verze - Plánování pracovních cest
20.5. - vydána verze 2.4.0.0

Nová verze - Plán dovolených
18.5. - vydána verze 1.6.0.0

Update - Evidence sociálních agend
12.5. - vydána verze 5.1.0.4

Update - Evidence přestupků samostatná
12.5. - vydána verze 11.2.0.16

Update - Evidence myslivosti
12.5. - vydána verze 7.13.0.4

Update - Elektronické testy pro myslivecké stráže
12.5. - vydána verze 9.1.0.10

Update - Evidence dopravních agend
12.5. - vydána verze 11.6.0.4

Update - Evidence smluv a objednávek
7.5. - vydána verze 3.6.0.2

Update - Aktualizace otázek pro myslivecké stráže
24.4. - vydána verze 023

Update - Parkovací karty a automaty
12.3. - vydána verze 1.5.0.6

Update - Evidence kancelářských potřeb
12.3. - vydána verze 1.6.0.9

Update - PDF Toolbox a Print Server
11.3. - vydána verze 3.0.0.5

Nová verze - Evidence sociálních agend
24.2. - vydána verze 5.1.0.0

Nová verze - Evidence myslivosti
7.2. - vydána verze 7.13.0.0

Nová verze - Evidence smluv a objednávek
7.1. - vydána verze 3.6.0.0

Update - Statistické přehledy a hlášení pro ESA
30.12. - vydána verze 2020.0.0.1

Update - Statistické přehledy a hlášení pro EDA
30.12. - vydána verze 2020.0.0.1

Update - Výherní hrací přístroje
30.12. - vydána verze 2.2.0.4

Nová verze - Elektronické testy OZ dopravců a řidičů
5.11. - vydána verze 11.6.0.0 

Nová verze - Evidence dopravních agend
5.11. - vydána verze 11.6.0.0

Update - Aktualizace testových otázek pro dopravce
5.11. - vydána verze 118

Update - Aktualizace testových otázek pro řidiče taxislužby
5.11. - vydána verze 114

Update - Aktualizace interaktivních případových studií
5.11. - vydána verze 012