BlackBerry

Jsme velmi rádi, že můžeme výběr našich oblíbených aplikací nabídnout i pro operační systém BlackBerry® 10, tzn. majitelům chytrých mobilních telefonů BlackBerry®, přičemž podporovány jsou v současnosti tyto modely:

Z10, Z30, Z3, Q5, Q10, Passport, Classic, Porsche Design PP9982 a PP9983, Leap

 

Aplikace nabízí pohotové, rychlé a efektivní hodnocení všech běžných druhů loveckých trofejí (jelen, sika japonský, sika Dybowského, daněk, srnec, jelenec běloocasý, kňour, muflon, kamzík) přímo v terénu, např. po úspěšném lovu.

Vkládají se pouze měřené hodnoty, aplikace automaticky provádí veškeré mezivýpočty, přidělení dílčích bodů, celkové vyhodnocení a zařazení trofeje do medailových stupňů.

Měřené hodnoty včetně informace o trofeji (lovec, datum a místo lovu, odhad věku) se ukládají pro možnost opakovaného výstupu nebo výběru (např. je-li třeba zobrazit všechy hodnocené trofeje srnce).

Ke každému hodnocení lze připojit až tři fotografie trofeje.

Aplikace a hodnocení jsou k dispozici v češtině, angličtině a němčině, další jazyky budou přidávány dle zájmu uživatelů.

Hodnocení pro další druhy zvěře (lebky a kůže šelem, některé exotické druhy) budou přidávány v dalších updatech produktu.

Aplikace vychází z našeho celostátně uznávaného systému Evidence myslivosti, který byl mj. použit pro kompletní hodnocení několika tisíc trofejí v rámci posledních dvou ročníků mezinárodní výstavy trofejí Natura Viva v Lysé nad Labem v letech 2009 a 2015.

 

Cena aplikace:
ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Jedná se o software pro žadatele o zkoušky z myslivosti za účelem následného získání loveckého lístku. Aplikace umožňuje uživateli nechat se opakovaně vyzkoušet z vybraných zkušebních předmětů, přičemž nabídne zvolený počet otázek pro každý předmět a otázky náhodně vybere z rozsáhlé databáze. Výsledky zkoušek a testů se automaticky ukládají a uživatel může snadno získat podrobnosti o svém odborném postupu a úrovni znalostí. Databáze čítá cca 1 300 otázek.


Koupit plnou verzi online

 

 

Jedná se o software pro žadatele o zkoušky mysliveckého hospodáře. Aplikace umožňuje uživateli nechat se opakovaně vyzkoušet z vybraných zkušebních předmětů, přičemž nabídne zvolený počet otázek pro každý předmět a otázky náhodně vybere z rozsáhlé databáze. Výsledky zkoušek a testů se automaticky ukládají a uživatel může snadno získat podrobnosti o svém odborném postupu a úrovni znalostí. Databáze čítá cca 2 600 otázek.

Koupit plnou verzi online

 

 

Aplikace je vynikajícím nástrojem pro přípravu jednotlivců ke zkoušce  myslivecké stráže, neboť obsahuje úplný soubor testových otázek (včetně pravidelné aktualizace) a umožňuje nechat se vyzkoušet v libovolném čase, z libovolného tematického okruhu a počtu otázek - vše s automatickým vyhodnocením a možností sledovat průběh úrovně znalostí osoby nebo osob. Databáze testových otázek čítá cca 300 otázek pro mysliveckou stráž, 150 pro rybářskou stráž a 50 pro stráž přírody, vše dle platné legislativy.

Koupit plnou verzi online

 

 

Aplikace je vynikajícím nástrojem pro přípravu jednotlivců ke zkoušce pro získání zbrojního průkazu  a umožňuje nechat se vyzkoušet v libovolném čase, z libovolného tematického okruhu a počtu otázek - vše s automatickým vyhodnocením a možností sledovat průběh úrovně znalostí osoby nebo osob. Databáze testových otázek čítá cca 500 otázek, totožných s těmi, jež jsou vydávány Ministerstvem vnitra ČR,  a s jehož laskavým svolením byly použity.

Koupit plnou verzi online

 

 

Jedná se o software pro žadatele o zkoušky odborné způsobilosti dopravců v nákladní  a osobní dopravě. Aplikace umožňuje uživateli nechat se opakovaně vyzkoušet z vybraných zkušebních předmětů, přičemž nabídne zvolený počet otázek pro každý předmět a otázky náhodně vybere z rozsáhlé databáze. Výsledky zkoušek a testů se automaticky ukládají a uživatel může snadno získat podrobnosti o svém odborném postupu a úrovni znalostí. K dispozici je i studijní režim, kdy lze otázky a případové studie procházet bez zkoušení. Databáze obsahuje otázky a případové studie, s nimiž se žadatel setká u reálné zkoušky na krajském úřadě.

Koupit plnou verzi online

 

 

Aplikace umožňuje předdefinovat neomezený počet SMS zpráv pro opakované použití. Každá SMS zpráva se skládá z telefonního čísla (lze zadat nové nebo vybrat z existujících kontaktů), znění SMS, popisu a ikony pro snazší hledání a orientaci. SMS jsou v seznamu řazeny abecedně a lze je kdykoliv upravit. Pro případy většího počtu SMS v seznamu je k dispozici komfortní vyhledávání. Součástí dodávky je i cca 50 moderních ikon pro volné použití v aplikaci i mimo ni.

Aplikace je využitelná např pro:

  • ovládání domovního zabezpečení pomocí SMS zpráv
  • zapínání/vypínání nezávislého topení nebo chlazení v automobilu
  • ovládání klimatizace v domě nebo firmě
  • objednávání SMS jízdenek v libovolném městě
  • ovládání jakéhokoliv zařízení, schopného komunikovat pomocí SMS zpráv
  • zasílání opakovaných dárcovských zpráv (tzv. DMS)
  • objednávky pomocí SMS (např. časopisů, knih apod.)

Aplikace má graficky příjemný design a jednoduché efektivní ovládání.

K dispozici je i verze Professional.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím. na tento odkaz:

 

 


Aplikace je rozsáhlým zdrojem informací o přídatných látkách, které se v České republice užívají při výrobě potravin.

Vlastnosti:

- kompletní seznam s možností hledání a filtrování podle kódu látky, názvu či kategorie
- detailní obrazovka s názvem látky, zařazením do kategorií a symboly (bezpečnost-nepezpečnost, riziko alergie, riziko hyperaktivity u dětí)
- samostatná stránka s popisem vybrané látky
- samostatná stránka s popisem známých rizik
- samostatná stránka s výčtem potravin, v nichž se látka používá nejčastěji
- jednoduché ovládání a příjemné uživatelské rozhraní


Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Další aplikace pro BlackBerry OS 10

Relaxační zvuky z české přírody

Aplikace nabízí řadu překrásných zvuků z české a moravské přírody a je určena jako každodenní nástroj pro relaxaci a odpočinek.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Medicine Box

Aplikace slouží jako manažer, záznamník a připomínkovač pro užití předepsaných léků. Umožňuje velmi rychlé a pohodlné vkládání a úpravy předpisů medikací a následnou automatickou tvorbu příslušných událostí do vybraného kalendáře.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Call Events

Aplikace sleduje příchozí a/nebo odchozí hovory a nabízí automatické vytvoření připomínky v kalendáři po každém hovoru (do ní přenese telefonní číslo z hovoru). Dále umožňuje odpovědět na vybraný hovor SMS zprávou, přičemž disponuje možností nastavení neomezeného počtu variant SMS zpráv pro odpověď a následného výběru té požadované. Aplikace funguje i jako autoodpovídač na příchozí hovory vybranou SMS zprávou.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Contact Events

Aplikace nabízí automatické vytvoření připomínky v kalendáři pro vyhledaný kontakt (do ní přenese telefonní číslo a emailovou adresu kontaktu).

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Očkovací průkaz

Aplikace slouží jako manažer, záznamník a připomínkovač všech druhů očkování pro neomezený počet osob, např pro celou rodinu. Umožňuje velmi rychlé a pohodlné vkládání a úpravy záznamů o očkování (včetně sledování nákladů a nežádoucích účinků) a následnou automatickou tvorbu příslušných událostí do vybraného kalendáře.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Email Stencils

Aplikace slouží k vytváření, správě a použití neomezeného počtu šablon pro emaily, např. pro účely opakovaného zasílání stených nebo podobných textů.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Ann Events

Aplikace slouží k automatickému doplnění svátků (jmenin) do vybraného BlackBerry kalendáře. Je možné zvolit svátky dané země pro libovolný rok.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Velikostní tabulky

Aplikace obsahuje velikostní tabulky nejčastějších druhů oděvů a obuvi a je určena k dennímu použití jako nákupní pomocník. Má graficky příjemný design a jednoduché efektivní ovládání.

Cena aplikace: ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Stay visible (blikačka)

Aplikace slouží jako konfigurovatelná blikačka pro případ,y kdy je třeba být viděn - při procházkách, na cestách, v nouzových situacích a podobně. Kromě výběru rychlosti blikání nabízí i nastavení intervalu, po jehož uplynutí se automaticky vypne.

Cena aplikace: ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby či produkty, kontaktujte nás. Můžete k tomu použít následující formulář.

Kontaktní formulář

Vyplnění emailu je povinné.

Novinky

 Torry's Delphi Pages

Společnost YAMACO Software se v září 2015 stala vlastníkem a provozovatelem celosvětově uznávaného portálu Torry's Delphi Pages, který je zaměřen na vše, co se týká vývojového prostředí Delphi.

Nová verze portálu byla spuštěna 6. prosince 2015.

 

Všem myslivcům, lovcům a přátelům přírody nabízíme sadu mobilních aplikací, propojenou s mezinárodním portálem Trofeje - Vaši trofej můžete operativně ohodnotit a okamžitě se  pochlubit jejími výsledky a fotografiemi!

 

Na základě vlastních zkušeností doporučujeme jedinečnou metodu výuky angličtiny, o níž lze směle říci, že funguje prokazatelně a efektivně. Je možné vyzkoušet ji zdarma.

 

 Všichni registrovaní uživatelé mohou zadat technický nebo obchodní dotaz, námět na rozšíření produktu či jakýkoliv jiný vzkaz pomocí systému HelpDesk.

Kalendář akcí

14.3.2019 - tvorba a úprava šablon dokumentů - Brno (9.00-12.00) - 14 míst volných

15.3.2019 - tvorba a úprava šablon dokumentů - Praha (9.00-12.00) - 7 míst volných

Pro uspořádání samostatného prezenčního školení nebo online kurzu k GDPR či na jakékoliv jiné téma dle Vašeho požadavku jen pro Váš úřad/organizaci nás prosím kontaktujte.

Byl spuštěn nový vzdělávací program ZEUS - podrobnosti najdete zde.

_________________________

- tematické školení

- online kurz

 - prezentace

 - časově omezená nabídka

 - provozní informace

Zprávy pro klienty

Update - Parkovací karty a automaty
13.2. - vydána verze 1.5.0.4

Update - Plán dovolených
13.2. - vydána verze 1.3.0.5

Update - Evidence kancelářských potřeb
6.2. - vydána verze 1.6.0.6

Update - Plánování pracovních cest
6.2. - vydána verze 2.3.0.6

Update - Evidence přestupků samostatná
31.1. - vydána verze 11.2.0.8

Update - Evidence myslivosti
31.1. - vydána verze 7.11.0.8

Update - Elektronické testy pro myslivecké stráže
30.1. - vydána verze 9.1.0.5

Update - Myslivecké a rybářské průkazy
30.1. - vydána verze 9.1.0.5

Update - Evidence smluv a objednávek
28.1. - vydána verze 3.5.0.9

Update - Evidence sociálních agend
25.1. - vydána verze 4.1.0.9

Update - Elektronické testy OZ dopravců
17.1. - vydána verze 11.3.0.5

Update - Evidence dopravních agend
17.1. - vydána verze 11.3.0.8

Update - Výherní hrací přístroje
31.12. - vydána verze 2.2.0.3

Nová verze - Statistické přehledy a hlášení pro ESA
28.12. - vydána verze 2019.0.0.1

Nová verze - Statistické přehledy a hlášení pro EDA
28.12. - vydána verze 2019.0.0.1

Update - PDFToolBox a PrintServer
7.11. - vydána verze 3.0.0.4

Update - Aktualizace interaktivních případových studií
26.10. - vydána verze 011

Update - Aktualizace testových otázek pro dopravce
26.10. - vydána verze 116

Update - Aktualizace testových otázek pro řidiče TAXI
26.10. - vydána verze 113

Nová verze - Parkovací karty a automaty
7.5. - vydána verze 1.5.0.0

Nová verze - Evidence přestupků samostatná
2.5. - vydána verze 11.2.0.0

Nová verze - Výherní hrací přístroje
1.5. - vydána verze 2.2.0.0

Nová verze - Evidence sociálních agend
1.5. - vydána verze 4.1.0.0

Nová verze - Elektronické testy OZ dopravců a řidičů
28.4. - vydána verze 11.3.0.0 

Nová verze - Evidence dopravních agend
28.4. - vydána verze 11.3.0.0

Nová verze - Myslivecké a rybářské průkazy
23.4. - vydána verze 9.1.0.0

Nová verze - Elektronické testy pro myslivecké stráže
23.4. - vydána verze 9.1.0.0

Nová verze - Evidence smluv a objednávek
18.4.  - vydána verze 3.5.0.0

Nová verze - Evidence myslivosti
8.3. - vydána verze 7.11.0.0