BlackBerry

Jsme velmi rádi, že můžeme výběr našich oblíbených aplikací nabídnout i pro operační systém BlackBerry® 10, tzn. majitelům chytrých mobilních telefonů BlackBerry®, přičemž podporovány jsou v současnosti tyto modely:

Z10, Z30, Z3, Q5, Q10, Passport, Classic, Porsche Design PP9982 a PP9983, Leap

 

Aplikace nabízí pohotové, rychlé a efektivní hodnocení všech běžných druhů loveckých trofejí (jelen, sika japonský, sika Dybowského, daněk, srnec, jelenec běloocasý, kňour, muflon, kamzík) přímo v terénu, např. po úspěšném lovu.

Vkládají se pouze měřené hodnoty, aplikace automaticky provádí veškeré mezivýpočty, přidělení dílčích bodů, celkové vyhodnocení a zařazení trofeje do medailových stupňů.

Měřené hodnoty včetně informace o trofeji (lovec, datum a místo lovu, odhad věku) se ukládají pro možnost opakovaného výstupu nebo výběru (např. je-li třeba zobrazit všechy hodnocené trofeje srnce).

Ke každému hodnocení lze připojit až tři fotografie trofeje.

Aplikace a hodnocení jsou k dispozici v češtině, angličtině a němčině, další jazyky budou přidávány dle zájmu uživatelů.

Hodnocení pro další druhy zvěře (lebky a kůže šelem, některé exotické druhy) budou přidávány v dalších updatech produktu.

Aplikace vychází z našeho celostátně uznávaného systému Evidence myslivosti, který byl mj. použit pro kompletní hodnocení několika tisíc trofejí v rámci posledních dvou ročníků mezinárodní výstavy trofejí Natura Viva v Lysé nad Labem v letech 2009 a 2015.

 

Cena aplikace:
ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Jedná se o software pro žadatele o zkoušky z myslivosti za účelem následného získání loveckého lístku. Aplikace umožňuje uživateli nechat se opakovaně vyzkoušet z vybraných zkušebních předmětů, přičemž nabídne zvolený počet otázek pro každý předmět a otázky náhodně vybere z rozsáhlé databáze. Výsledky zkoušek a testů se automaticky ukládají a uživatel může snadno získat podrobnosti o svém odborném postupu a úrovni znalostí. Databáze čítá cca 1 300 otázek.


Koupit plnou verzi online

 

 

Jedná se o software pro žadatele o zkoušky mysliveckého hospodáře. Aplikace umožňuje uživateli nechat se opakovaně vyzkoušet z vybraných zkušebních předmětů, přičemž nabídne zvolený počet otázek pro každý předmět a otázky náhodně vybere z rozsáhlé databáze. Výsledky zkoušek a testů se automaticky ukládají a uživatel může snadno získat podrobnosti o svém odborném postupu a úrovni znalostí. Databáze čítá cca 2 600 otázek.

Koupit plnou verzi online

 

 

Aplikace je vynikajícím nástrojem pro přípravu jednotlivců ke zkoušce  myslivecké stráže, neboť obsahuje úplný soubor testových otázek (včetně pravidelné aktualizace) a umožňuje nechat se vyzkoušet v libovolném čase, z libovolného tematického okruhu a počtu otázek - vše s automatickým vyhodnocením a možností sledovat průběh úrovně znalostí osoby nebo osob. Databáze testových otázek čítá cca 300 otázek pro mysliveckou stráž, 150 pro rybářskou stráž a 50 pro stráž přírody, vše dle platné legislativy.

Koupit plnou verzi online

 

 

Aplikace je vynikajícím nástrojem pro přípravu jednotlivců ke zkoušce pro získání zbrojního průkazu  a umožňuje nechat se vyzkoušet v libovolném čase, z libovolného tematického okruhu a počtu otázek - vše s automatickým vyhodnocením a možností sledovat průběh úrovně znalostí osoby nebo osob. Databáze testových otázek čítá cca 500 otázek, totožných s těmi, jež jsou vydávány Ministerstvem vnitra ČR,  a s jehož laskavým svolením byly použity.

Koupit plnou verzi online

 

 

Jedná se o software pro žadatele o zkoušky odborné způsobilosti dopravců v nákladní  a osobní dopravě. Aplikace umožňuje uživateli nechat se opakovaně vyzkoušet z vybraných zkušebních předmětů, přičemž nabídne zvolený počet otázek pro každý předmět a otázky náhodně vybere z rozsáhlé databáze. Výsledky zkoušek a testů se automaticky ukládají a uživatel může snadno získat podrobnosti o svém odborném postupu a úrovni znalostí. K dispozici je i studijní režim, kdy lze otázky a případové studie procházet bez zkoušení. Databáze obsahuje otázky a případové studie, s nimiž se žadatel setká u reálné zkoušky na krajském úřadě.

Koupit plnou verzi online

 

 

Aplikace umožňuje předdefinovat neomezený počet SMS zpráv pro opakované použití. Každá SMS zpráva se skládá z telefonního čísla (lze zadat nové nebo vybrat z existujících kontaktů), znění SMS, popisu a ikony pro snazší hledání a orientaci. SMS jsou v seznamu řazeny abecedně a lze je kdykoliv upravit. Pro případy většího počtu SMS v seznamu je k dispozici komfortní vyhledávání. Součástí dodávky je i cca 50 moderních ikon pro volné použití v aplikaci i mimo ni.

Aplikace je využitelná např pro:

  • ovládání domovního zabezpečení pomocí SMS zpráv
  • zapínání/vypínání nezávislého topení nebo chlazení v automobilu
  • ovládání klimatizace v domě nebo firmě
  • objednávání SMS jízdenek v libovolném městě
  • ovládání jakéhokoliv zařízení, schopného komunikovat pomocí SMS zpráv
  • zasílání opakovaných dárcovských zpráv (tzv. DMS)
  • objednávky pomocí SMS (např. časopisů, knih apod.)

Aplikace má graficky příjemný design a jednoduché efektivní ovládání.

K dispozici je i verze Professional.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím. na tento odkaz:

 

 


Aplikace je rozsáhlým zdrojem informací o přídatných látkách, které se v České republice užívají při výrobě potravin.

Vlastnosti:

- kompletní seznam s možností hledání a filtrování podle kódu látky, názvu či kategorie
- detailní obrazovka s názvem látky, zařazením do kategorií a symboly (bezpečnost-nepezpečnost, riziko alergie, riziko hyperaktivity u dětí)
- samostatná stránka s popisem vybrané látky
- samostatná stránka s popisem známých rizik
- samostatná stránka s výčtem potravin, v nichž se látka používá nejčastěji
- jednoduché ovládání a příjemné uživatelské rozhraní


Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Další aplikace pro BlackBerry OS 10

Relaxační zvuky z české přírody

Aplikace nabízí řadu překrásných zvuků z české a moravské přírody a je určena jako každodenní nástroj pro relaxaci a odpočinek.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Medicine Box

Aplikace slouží jako manažer, záznamník a připomínkovač pro užití předepsaných léků. Umožňuje velmi rychlé a pohodlné vkládání a úpravy předpisů medikací a následnou automatickou tvorbu příslušných událostí do vybraného kalendáře.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Call Events

Aplikace sleduje příchozí a/nebo odchozí hovory a nabízí automatické vytvoření připomínky v kalendáři po každém hovoru (do ní přenese telefonní číslo z hovoru). Dále umožňuje odpovědět na vybraný hovor SMS zprávou, přičemž disponuje možností nastavení neomezeného počtu variant SMS zpráv pro odpověď a následného výběru té požadované. Aplikace funguje i jako autoodpovídač na příchozí hovory vybranou SMS zprávou.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Contact Events

Aplikace nabízí automatické vytvoření připomínky v kalendáři pro vyhledaný kontakt (do ní přenese telefonní číslo a emailovou adresu kontaktu).

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Očkovací průkaz

Aplikace slouží jako manažer, záznamník a připomínkovač všech druhů očkování pro neomezený počet osob, např pro celou rodinu. Umožňuje velmi rychlé a pohodlné vkládání a úpravy záznamů o očkování (včetně sledování nákladů a nežádoucích účinků) a následnou automatickou tvorbu příslušných událostí do vybraného kalendáře.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Email Stencils

Aplikace slouží k vytváření, správě a použití neomezeného počtu šablon pro emaily, např. pro účely opakovaného zasílání stených nebo podobných textů.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Ann Events

Aplikace slouží k automatickému doplnění svátků (jmenin) do vybraného BlackBerry kalendáře. Je možné zvolit svátky dané země pro libovolný rok.

Cena aplikace:

ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Velikostní tabulky

Aplikace obsahuje velikostní tabulky nejčastějších druhů oděvů a obuvi a je určena k dennímu použití jako nákupní pomocník. Má graficky příjemný design a jednoduché efektivní ovládání.

Cena aplikace: ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

Stay visible (blikačka)

Aplikace slouží jako konfigurovatelná blikačka pro případ,y kdy je třeba být viděn - při procházkách, na cestách, v nouzových situacích a podobně. Kromě výběru rychlosti blikání nabízí i nastavení intervalu, po jehož uplynutí se automaticky vypne.

Cena aplikace: ZDARMA

Objednat si ji můžete kliknutím na tento odkaz:

 

 

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby či produkty, kontaktujte nás. Můžete k tomu použít následující formulář.

Kontaktní formulář

Vyplnění emailu je povinné.

Novinky

 Torry's Delphi Pages

Společnost YAMACO Software se v září 2015 stala vlastníkem a provozovatelem celosvětově uznávaného portálu Torry's Delphi Pages, který je zaměřen na vše, co se týká vývojového prostředí Delphi.

Nová verze portálu byla spuštěna 6. prosince 2015.

 

Všem myslivcům, lovcům a přátelům přírody nabízíme sadu mobilních aplikací, propojenou s mezinárodním portálem Trofeje - Vaši trofej můžete operativně ohodnotit a okamžitě se  pochlubit jejími výsledky a fotografiemi!

 

Na základě vlastních zkušeností doporučujeme jedinečnou metodu výuky angličtiny, o níž lze směle říci, že funguje prokazatelně a efektivně. Je možné vyzkoušet ji zdarma.

 

 Všichni registrovaní uživatelé mohou zadat technický nebo obchodní dotaz, námět na rozšíření produktu či jakýkoliv jiný vzkaz pomocí systému HelpDesk.

Kalendář akcí

Všechny vzdělávací akce pro rok 2018 již byly realizovány. Termíny kurzů pro 1. pololetí roku 2019 budou vypsány v polovině ledna.

Pro uspořádání samostatného prezenčního školení nebo online kurzu k GDPR jen pro Váš úřad/organizaci nás prosím kontaktujte.

_________________________

- tematické školení

- online kurz

 - prezentace

 - časově omezená nabídka

 - provozní informace

Zprávy pro klienty

Update - Evidence myslivosti
10.12. - vydána verze 7.11.0.7

Update - Elektronické testy OZ dopravců
5.12. - vydána veze 11.3.0.4

Update - Evidence sociálních agend
18.11. - vydána veze 4.1.0.8

Update - Evidence smluv a objednávek
15.11. - vydána veze 3.5.0.7

Update - Evidence dopravních agend
15.11. - vydána verze 11.3.0.6

Update - PDFToolBox a PrintServer
7.11. - vydána veze 3.0.0.4

Update - Elektronické testy pro myslivecké stráže
1.11. - vydána veze 9.1.0.3

Update - Myslivecké a rybářské průkazy
1.11. - vydána veze 9.1.0.4

Update - Evidence přestupků samostatná
29.10. - vydána verze 11.2.0.6

Update - Aktualizace interaktivních případových studií
26.10. - vydána veze 011

Update - Aktualizace testových otázek pro dopravce
26.10. - vydána veze 116

Update - Aktualizace testových otázek pro řidiče TAXI
26.10. - vydána veze 113

Update - Parkovací karty a automaty
24.5. - vydána veze 1.5.0.2

Update - Výherní hrací přístroje
24.5. - vydána veze 2.2.0.2

Nová verze - Parkovací karty a automaty
7.5. - vydána veze 1.5.0.0

Nová verze - Evidence přestupků samostatná
2.5. - vydána veze 11.2.0.0

Nová verze - Výherní hrací přístroje
1.5. - vydána veze 2.2.0.0

Nová verze - Evidence sociálních agend
1.5. - vydána veze 4.1.0.0

Nová verze - Elektronické testy OZ dopravců a řidičů
28.4. - vydána verze 11.3.0.0 

Nová verze - Evidence dopravních agend
28.4. - vydána verze 11.3.0.0

Nová verze - Myslivecké a rybářské průkazy
23.4. - vydána veze 9.1.0.0

Nová verze - Elektronické testy pro myslivecké stráže
23.4. - vydána veze 9.1.0.0

Update - Evidence smluv a objednávek
21.4.  - vydána veze 3.5.0.1

Nová verze - Evidence smluv a objednávek
18.4.  - vydána veze 3.5.0.0

Nová verze - Evidence myslivosti
8.3. - vydána verze 7.11.0.0

Nová verze - Statistické přehledy a hlášení pro ESA
29.12. - vydána veze 2018.0.0.1

Nová verze - Statistické přehledy a hlášení pro EDA
29.12. - vydána veze 2018.0.0.1

Update - Plán dovolených
29.12. - vydána veze 1.3.0.2

Nová verze - Plán dovolených
14.4. - vydána veze 1.3.0.0

Update - Plánování pracovních cest
26.1. - vydána veze 2.3.0.5 

Update - Evidence kancelářských potřeb
26.1. - vydána veze 1.6.0.5

Aktuality, technické informace

Miniaplikace na plochu

Pro uživatele Windows Vista a 7 nabízíme bezplatnou miniaplikaci na plochu, která zobrazuje nejčerstvější aktuality, týkající se našich produktů a služeb - zejména informace o nových verzích a updatech či pozvánky na školení, online kurzy nebo prezentace.

Miniaplikaci si můžete stáhnout zde, nainstalujete ji dvojklikem na stažený soubor.

 

Propojení našich aplikací se spisovými službami

Všechny naše klíčové produkty jsou nyní efektivně propojeny s nejčastěji používanými úřadovými informačními systémy, a to zejména ve vztahu k evidenci písemností, registrům a účetnictví. Podrobnosti o propojení včetně cen najdete v sekci Služby-propojení.

 

Rozšíření možností tematických školení

Náš propracovaný systém tematických školení rozšiřujeme o další novinku - videoukázky probíraných postupů, tzv. QuickExperience. Každý účastník školení tedy získá i USB náramek s ukázkami toho nejpodstatnějšího, co bylo na školení probíráno. Videoukázky lze spouštět zcela samostatně, jelikož jsou vybaveny vestavěným přehrávačem.

Malý příklad videoukázky