ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Časté dotazy

Když si aplikaci typu Testy pořídím, je opravdu zaručena doživotní aktualizace testových otázek?

Ano, samozřejmě. Vždy v okamžiku legislativních změn vydáváme aktualizaci tak, aby Vaše aplikace byla v souladu s aktuálními zákonnými normami.

Co když se stane, že si aplikaci pořídím a týden nato se mi pokazí mobilní telefon? Budu si muset aplikaci pro nový telefon zakoupit znovu?

V tomto případě nikoliv. Pro vážné situace typu zničení nebo ztráta telefonu uživatelům, kteří si v minulosti aplikaci zakoupili, garantujeme poskytnutí bezplatného registračního kódu pro jedno zařízení navíc. Nicméně dojde-li k popsané situaci opakovaně, budete si bohužel muset zakoupit novou licenci.

Jsem zvyklý/á na to, že mobilní aplikace jsou buď zdarma nebo za symbolický poplatek (třeba 1 euro). Proč jsou Vaše testy v ceně řádově stokorun?

Jak praví klasik, neexistuje nic jako oběd zdarma. Vývoj a aktualizace aplikací je náročnou činností, kterou je třeba podobně jakoukoliv další práci adekvátně ohodnotit. U testů se přidává jeden velmi důležitý faktor - aby měli klienti aplikace stále legislativně aktuální, musíme vynakládat nemalé částky na kontrolu a implementaci změn v zákonech a vyhláškách. Toto je klíčový moment, který ovlivňuje cenu aplikace.

Krásným příkladem je aplikace Testy pro zkoušky ke získání zbrojního průkazu. Protože testové otázky jsou volně dostupné na stránkách Ministerstva vnitra ČR, takovou aplikaci nabízí řada vývojářů, většinou zdarma. Nicméně v recenzích těchto aplikací lze mnohdy vyčíst, že aplikace neobsahuje aktuální otázky a uživatel se v dobré víře připravuje na zkoušku s použitím naprosto bezcenných otázek. Jak je známo, je-li něco zdarma, většinou to za moc nestojí.

A druhý aspekt - je dobré spolehnout se na dodavatele, který má jakousi historii. Nové firmičky a vývojáři vznikají ze dne na den a po krátké době také zanikají, ovšem bez jakýchkoliv záruk pro zákazníka. Naše společnost na softwarovém trhu působí již více než 30 let a testy vyvíjíme od roku 2007 - domníváme se, že tento fakt svědčí o seriózním a poctivém jednání a rovněž o vysoké profesionalitě a zkušenostech.

Chtěl/a bych aplikaci používat na dvou zařízeních současně - např. na mobilu a tabletu. Poskytnete mi pro nákup druhé licence nějakou slevu?

Ano, jistě. U všech aplikací najdete variantu Koupit 2 licence plné verze, při jejímž využití výrazně ušetříte.

V seznamu podporovaných operačních systémů mi chybí Windows Phone resp. Harmony OS (telefony značky Huawei). Plánujete vývoj mobilních aplikací i pro tyto platformy?

Ne. Systém Windows Phone je bohužel prakticky mrtvý (a je to velká škoda), v případě systému Harmony OS vše záleží na vývoji tržního podílu tohoto systému v ČR - prozatím je zanedbatelný.

Garantujete, že u aplikací typu Testy se u zkoušky setkám s otázkami zcela totožnými s těmi v aplikaci?

Ne vždy, přestože se jedná o pravděpodobnost blížící se jistotě. Garantujeme ale to, že naše portfolia otázek u jednotlivých aplikací pokrývají vše, co by měl žadatel o danou zkoušku vědět, a jsou tedy schopné Vás ke zkoušce kvalitně připravit. 

Jak to, že Vaše aplikace neobsahují otázky z knihy XYZ pana ABC?

Ze dvou důvodů: Za prvé, jednalo by se o krádež duševního  vlastnictví, kterým otázky v knize nebo jinde nepochybně jsou. Za druhé, žádná legislativa neurčuje, že ke zkoušce je nutno se učit přesně podle nějaké knihy pana či paní X. Z těchto důvodů v našich testech najdete výhradně originální portfolio otázek, které pokrývá celou problematiku.

Proč nejsou v obchodě Google Play resp. v AppStore u Vašich aplikací recenze uživatelů resp. je jich tam jen několik?

To skutečně netušíme. My si pochvalné recenze sami zásadně nepíšeme a naše uživatele nenutíme, aby vytvářeli hodnocení. Je to čistě na nich, takže jediné racionální vysvětlení je to, že se našim klientům do recenzování nechce. Za každý názor budeme nicméně velmi rádi.

Napsal/a jsem vám negativní recenzi na aplikaci, ale nikdo na ni nereagoval. Proč?

Webová diskusní fóra, kam sekce Recenze bezesporu patří, ponecháváme zásadně bez komentáře. Jak je známo, každý si do nich může psát cokoliv bez ohledu na to, zda jde o pravdivou či lživou informaci. Pakliže máte k naší aplikaci dotaz, komentář, námět nebo připomínku, napište nám prosím e-mail nebo zavolejte, rádi se Vám budeme obratem věnovat.

Za jak dlouho po provedení platby budu mít aplikaci k dispozici?

Přestože objednávky vyřizujeme dílem manuálně, dílem automaticky, v drtivé většině případů to bude do několika málo minut. V případě, že Vaši objednávku zadáváte třeba v jednu hodinu v noci, vyřízena bude ráno.

Budou po mně Vaše aplikace vyžadovat nějakou formu registrace nebo vytvoření účtu?

Ne.

Shromažďují nebo využívají Vaše aplikace nějaké osobní údaje?

Ne.

Kam si Vaše aplikace ukládají uživatelská data? Je pro jejich provoz vyžadováno připojení k Internetu?

Vaše data (zejména výsledky testů) se ukládají výhradně do Vašeho zařízení (smartphone, tablet). Z tohoto důvodu naše aplikace pro svůj běh nevyžadují internetové připojení.

Odesílají Vaše aplikace někam nějaká data o uživateli, osobní údaje a podobně?

Ne.

Obsahují Vaše aplikace nějakou viditelnou či skrytou reklamu, adware a podobně?

Ne.

Proč není na Vašem webu zřízeno diskusní fórum k aplikacím?

Míst pro plácání nesmyslů a mlácení prázdné slámy je plný Internet a je zbytečné přidávat další.

Z jakého důvodu nemá Vaše společnost profily na sociálních sítích (Facebook, Instagram atd.)?

Ze stejného, který je uveden o dva řádky výše.

Některé aplikace se poměrně agresivně dožadují svého ohodnocení uživatelem, je to mnohdy velmi obtěžující, výzva se zobrazuje pořád dokola. Týká se to i Vašich aplikací?

Ne, nic takového v našich aplikacích nenajdete. Ovšem za Vaše případné ohodnocení v AppStoru nebo v Google Play budeme samozřejmě rádi.

Vaše aplikace se mi nelíbí. Vrátíte mi peníze?

Rozhodně ne. S aplikací se můžete před nákupem seznámit, prohlédnout si její popis a snímky obrazovek anebo si nainstalovat zkušební verzi a udělat si poměrně detailní obrázek o jejích vlastnostech a způsobech použití. S podobnými požadavky se občas setkáváme, ve valné většině jde "stěžovatelům" o to získat aplikaci zadarmo.

Když mi nevrátíte peníze, pomstím se Vám a napíšu takovou recenzi, jakou jste ještě neviděli.

I s tímto jsme se již setkali. Prosím, poslužte si. (Dotčenému pánovi jsme doporučili, aby si nejprve koupil Pravidla českého pravopisu, protože s hrubkami v jeho korespondenci opravdu hrozilo, že takovou recenzi jsme vskutku ještě neviděli:-)).

Budu mít v aplikaci vše na jedno kliknutí?

Nesmíte věřit všemu, co uvidíte v reklamě. Jde o pouhý trik (nedávno v TV prezentaci jednoho z dodavatelů energií) - žádná taková aplikace z principu neexistuje.

Odeslal/a jsem kód z aplikace, ale registrační kód mi nepřišel. Proč?

Aplikaci patrně nemáte zaplacenou. Pro využití plné verze je třeba aplikaci nejprve koupit na našem webu a hned poté Vám registrační kód zašleme.

Aplikaci jsem objednal/a s použitím určité e-mailové adresy a aktivační kód ke získání registrace jsem zaslal/a z odlišné e-mailové adresy. Nicméně registrační kód mi nepřišel. Co je špatně?

Registrační kódy zasíláme výhradně na e-mailovou adresu, ze které přišla objednávka. Opravdu nemůžeme ověřit ani předpokládat, že např. adresy "jan.novak123456@gmail.com" a "mysliveczlesa@seznam.cz" patří jedné a téže osobě.

Aplikaci jsem objednal/a omylem. Můžu objednávku stornovat a vrátíte mi peníze?

Předně - není zcela jasné, jak lze objednávku, která sama o sobě vyžaduje několik potvrzení a následně i zadání údajů o platební kartě, zadat omylem. Nicméně pokud se tak opravdu stane a dosud jsme Vám nezaslali registrační kód pro odemčení plné verze aplikace, objednávku stornovat lze. Pakliže byl registrační kód již zaslán, možné to není.

Za dvě hodiny jdu na zkoušku myslivecké stráže a potřebuji si honem objednat aplikaci, abych se mohl připravit. Proč musím čekat deset minut, než proběhne registrace aplikace?

Jste si opravdu jist/a, že jste schopen/schopna s takovou mírou nezodpovědnosti zastávat funkci veřejné osoby?  [toto není smyšlenka, s takovým přístupem jsme se setkali dokonce několikrát]

Aplikaci byste měli prodávat max. za [nějaká částka, většinou naprosto iracionální]

Děkujeme za radu. Nicméně doporučujeme v prvé řadě přečíst si nějakou ekonomickou literaturu pro začátečníky a poučit se o způsobech cenotvorby. Anebo ještě lépe - vytvořte si aplikaci vlastní, marketingově ji zpracujte, udělejte ji reklamu, zajistěte aktualizace a servis a všechno to zaplaťte.  Pak ji nabízejte nejlépe zdarma nebo skoro za nic. To by se Vám nelíbilo, že? Tak to neočekávejte od druhých :-)

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby či produkty, kontaktujte nás. Můžete k tomu použít následující formulář.

Kontaktní formulář

Vyplnění emailu je povinné.

Novinky

Torry's Delphi Pages

Společnost YAMACO Software se v září 2015 stala vlastníkem a provozovatelem celosvětově uznávaného portálu Torry's Delphi Pages, který je zaměřen na vše, co se týká vývojového prostředí Delphi.

Nová verze portálu byla spuštěna 6. prosince 2015. Další vlna zásadních technologických úprav byla provedena v průběhu roku 2020 a zkraje roku 2021.

Všechny naše oblíbené testy pro přípravu ke zkouškám jsou nyní k dispozici i jako mobilní aplikace pro Android a iOS. Podívejte se, jak se můžete připravit na zkoušku efektivně a zábavnou formou.

Potřebujete-li provést rychlou, spolehlivou a cenově dostupnou korekturu Vaší seminární nebo třeba diplomové práce, určitě vyzkoušejte služby projektu mylujucestinu.cz.

Na základě vlastních zkušeností doporučujeme jedinečnou metodu výuky angličtiny, o níž lze směle říci, že funguje prokazatelně a efektivně. Je možné vyzkoušet ji zdarma.

V polovině srpna 2021 proběhlo hodnocení trofejí na následnou výstavu Natura Viva 2021 v Lysé nad Labem. Podívejte se na činnosti, které vlastní výstavě předcházely, a nahlédněte do jejího zákulisí.

Kalendář akcí

Firebird 5 Praha, 17.5., 9.00-12.00

Firebird 5 Brno, 21.5., 9.00-12.00

Hodnocení loveckých trofejí jako mobilní aplikace pro Android.

Plán dovolených nyní včetně flexibilní mobilní aplikace pro Android.

Pro uspořádání samostatného prezenčního školení nebo online kurzu na jakékoliv téma dle Vašeho požadavku jen pro Váš úřad/organizaci nás prosím kontaktujte.

Vydali jsme sadu nových mobilních aplikací pro Android a iOS.

Byl spuštěn vzdělávací program ZEUS - podrobnosti najdete zde.

_________________________

- tematické školení

- online kurz

 - prezentace

 - časově omezená nabídka

 - provozní informace

Zprávy pro klienty

Update - Evidence myslivosti
8.4. - vydána verze 8.0.0.1

Nová verze - Evidence myslivosti
29.3. - vydána verze 8.0.0.0

Update - Automatické zálohování databází Firebird
11.3. - vydána verze 1.3.0.9

Update - Správa klíčového hospodářství
11.3. - vydána verze 1.6.0.3

Update - Parkovací karty a automaty
11.3. - vydána verze 1.5.0.13

Update - Evidence kancelářských potřeb
11.3. - vydána verze 1.7.0.5

Update - Plán dovolených
11.3. - vydána verze 2.6.0.1

Update - Plánování pracovních cest
11.3. - vydána verze 2.8.0.1

Update - Evidence smluv, objednávek a nemovitostí
11.3. - vydána verze 4.1.0.15

Update - Evidence sociálních agend
11.3. - vydána verze 5.7.0.4

Update - Evidence přestupků samostatná
11.3. - vydána verze 11.4.0.12

Update - Elektronické testy pro myslivecké stráže
8.3. - vydána verze 9.3.0.7

Update - Myslivecké a rybářské průkazy
8.3. - vydána verze 9.3.0.4

Update - Elektronické testy OZ dopravců
8.3. - vydána verze 12.2.0.4

Update - Evidence dopravních agend
8.3. - vydána verze 12.2.0.6

Update - Aktualizace otázek pro myslivecké stráže
13.2. - vydána verze 034

Update - PDF ToolBox a Print Server
8.2. - vydána verze 3.0.0.8

Nová verze - Plán dovolených
2.2. - vydána verze 2.6.0.0

Update - Aktualizace interaktivních případových studií
19.1. - vydána verze 027

Update - Aktualizace testových otázek pro dopravce
19.1. - vydána verze 127 

Update - Statistické přehledy a hlášení pro ESA
28.12. - vydána verze 2024.0.0.1

Update - Statistické přehledy a hlášení pro EDA
28.12. - vydána verze 2024.0.0.1

Nová verze - Evidence sociálních agend
29.11. - vydána verze 5.7.0.0

Nová verze - Plánování pracovních cest
1.8. - vydána verze 2.8.0.0

Nová verze - Elektronické testy pro myslivecké stráže
13.6. - vydána verze 9.3.0.0

Nová verze - Myslivecké a rybářské průkazy
13.6. - vydána verze 9.3.0.0

Nová verze - Elektronické testy OZ dopravců
26.4. - vydána verze 12.2.0.0

Nová verze - Evidence dopravních agend
26.4. - vydána verze 12.2.0.0

Nová verze - Správa klíčového hospodářství
24.4. - vydána verze 1.6.0.0